Aktivity žáků

Den opačného pohlaví

Dnešní den byl jiný. Školní parlament vymyslel další z netypických školních dnů. Úkolem třídního kolektivu bylo obléknout se do oblečení druhého pohlaví. O velké přestávce byly vyhlášeny vítězné kolektivy. Vyhrála 2. třída, v těsném závěsu se umístila 4. třída. Oba tyto kolektivy měly 100% účast žáků. Z jedinců v nevítězných třídách jsme vybrali: Prokopku Tylšovou, Pavlínku Huong, Jakubka Businská, Vojtěška Kovaliková a Matějka Hradecká. Na druhém stupni nebyl vyhlášen vítězný kolektiv, protože v každé třídě se našel někdo, kdo akci sabotoval, škoda. Proto jsme vybrali jen jednotlivce, kteří svůj převlek předvedli v naprosté dokonalosti, patřili mezi ně: Štěpánka Laštovková, Stánička Jiříčková, Danielka Hanušová, Jituš Pochobradský, Janička Slaninová, Vojtěška Kuncová, Jakubka Voborníková, Adamku Burešovou, Natál Popko a Magdalen Novák.

Děkujeme všem za účast, sabotéři chyťte se za nos a všichni se těšte na další akci!