Aktivity žáků

Okresní kolo biologické olympiády

Do okresního kola biologické olympiády kategorie C (8. a 9. ročník) postoupila Tereza Rychlíková z 8. třídy. Soutěž zvládla výborně, stala se úspěšnou řešitelkou, vybojovala vynikající jedenácté místo. Postupuje do krajského kola, které se koná 10. 5. 2013 v Hradci Králové.

V okresním kole biologické olympiády kategorie D (6. a 7. ročník) jsme měli silnější zastoupení. Školu reprezentovali tři žáci 7. třídy – Lukáš Tomko, Lukáš Berčík a Marie Berčíková. Do krajského kola postupují úspěšní řešitelé – Lukáš Berčík (v okresním kole desátý) a Marie Berčíková (v okresním kole devatenáctá). Krajské kolo se koná 13. 5. 2013 na SŠ veterinární v Hradci.

Podrobné výsledky jsou zveřejněny na stránkách http://soutezekhk.ssis.cz.

Všem účastníkům okresních kol gratulujeme a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v krajských kolech.