Akce školy

Oznámení o účasti a podpoře stávky na ZŠ a MŠ Bernartice

Informace ke stávce.

Vážení rodiče, vzhledem ke stávce učitelů, která se uskuteční 6.11.2019 a které se bude účastnit větší část učitelského sboru ZŠ, je ředitel školy nucen v tento den zrušit výuku, neboť není možné ji personálně zajistit. Žáci 1. stupně a v případě Vaší potřeby i žáci 2. stupně mají možnost strávit čas vyučování 6. listopadu ve škole pod dozorem pedagogických pracovníků, kteří se stávky neúčastní. Stejně tak žáci navštěvující školní družinu mohou ve škole setrvat dle doby běžného provozu včetně ranní družiny. Klasická výuka dle rozvrhu probíhat nebude, žáci budou mít alternativní program dle pedagogického dozoru a školní den bude ukončen po páté vyučovací hodině ve 12:20 (pouze žáci 1. tř. skončí po 4. vyučovací hod. v 11,25). Pro děti účastnící se školní docházky bude  k dispozici školní jídelna, ostatní si musí oběd odhlásit. Děkuji za pochopení.

S pozdravem Michal Kroužek – ředitel školy