Akce školky | Mateřský klub Medvíďata

Založení Mateřského centra

V úterý 12. října 2010 odpoledne se prostory mateřské školky staly poprvé útočištěm pro maminky s dětmi. Úvodní schůzky se zúčastnilo jedno miminko, dvě píďalky, pět čilých capartů a jeden chlapák s jednou slečnou, všichni se svými maminkami. Ač velmi nesourodá skupina, tvoříme společně příjemnou partičku, která si chce každý týden najít čas a být se svými dětmi tak trochu jinak. Dát jim něco víc prostřednictvím společnosti jiných dětí, ale zároveň dopřát něco málo i sobě, získat přátele, popovídat si nebo vyzkoušet něco nového. Chcete patřit k nám? Je jedno, zda jste maminka, tatínek, starší sourozenec, prarodič, teta nebo “jen” paní na hlídání, Vy všichni, kteří svou přítomností spoluvytváříte dětský svět, přijďte mezi nás. Mateřské centrum v Bernarticích je tu pro všechny děti předškolního věku a jejich blízké každé úterý od 15hod.

Miroslava Hušková