V úterý 28. dubna se předškoláci z MŠ a žáci 1. – 3. třídy zúčastnili besedy s autorkou knížek paní Dankou Šárkovou. Součástí besedy bylo autorské čtení, promítání fotek a videí k vybraným knihám, děti si mohly vyzkoušet dobové kostýmy a zahrály si divadlo ke knize Alenka a Krakonoš. Děti byly spokojené a některé si na konci koupily knížku, do které jim paní Šárková napsala věnování.