Ve čtvrtek 29. 2. se konalo okresní kolo v halové kopané starších žáků ve Sportovní hale Hostinné. Celkem se přihlásilo 10 družstev (92 chlapců). Hrálo se ve 2 skupinách po pěti týmech systémem „každý s každým“ po dobu 1 x 10 minut, pak semifinále a finále.

Ve skupině naši fotbalisti skončili jako druzí: remíza se ZŠ Žacléř 2:2 (góly Honza Zuzánek a Honza Businský), výhra nad ZŠ K. Klíče „A“ Hostinné 1:0 (gól Mára Chlebo po přihrávce z rohového kopu od Honzika Businského), remíza se ZŠ a MŠ Rudník 0:0 a remíza se ZŠ Mládežnická Trutnov 1:1 (gól Mára Chlebo). V semifinále kluci prohráli nad Gymnáziem Trutnov 0:2 a tak hráli o 3. a 4. místo se ZŠ Mládežnická Trutnov. Tento zápas skončil prohrou 1:4 (gól Honza Zuzánek), což zajistilo 4. místo. Moc všem děkujeme za skvělou hru, organizátorům za turnaj a panu Liboru Klennerovi za pomoc s odvozem.

Celkové pořadí:

1. Krkonošské gymnázium a SOŠ Hostinné

2. Gymnázium Trutnov

3. ZŠ Mládežnická Trutnov

4. ZŠ a MŠ Bernartice

5. ZŠ a MŠ Lánov

6. ZŠ Žacléř

7. ZŠ a MŠ Rudník

8. ZŠ K. Klíče „A“ Hostinné

9. ZŠ K. Klíče „B“ Hostinné

10. ZŠ a MŠ Horní Maršov